Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


Partner


WSPÓŁPRACUJEMY
WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2014 » Kwiecień » 10 » Akcja zmień swoje hasło !
10:54 PM
Akcja zmień swoje hasło !

Drodzy Gracze!

Dnia 7 kwietnia dowiedzieliśmy się o poważnym zagrożeniu bezpieczeństwa nazwanym „Heartbleed” i związanym z oprogramowaniem szyfrującym OpenSSL, które stosowane jest do kodowania prywatnych danych w większości serwisów internetowych. Odkryta wada umożliwia dostęp do tych danych w procesie ich przesyłania.

Nasz zespół szybko zareagował na zagrożenie, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo w obrębie domen Wargaming.

Firma Wargaming troszczy się mocno o bezpieczeństwo danych swoich Klientów. Staramy się również ciągle działać w kierunku poprawy zabezpieczeń w przyszłości. Usunęliśmy przyczynę zagrożenia, gdy tylko błąd został ujawniony. Pewne ryzyko jednak wciąż istnieje, w związku z wcześniejszą obecnością błędu. Sugerujemy zatem, abyście w ramach działań zapobiegawczych zmienili hasła we wszystkich usługach związanych z Waszymi kontami Wargaming.

W celu zminimalizowania ryzyka utraty prywatnych danych zalecamy zmianę haseł nie tylko w serwisie Wargaming.net, lecz także w innych miejscach (np. hasło do konta e-mail, którego używaliście do zarejestrowania konta Wargaming). Jeśli to możliwe, skorzystajcie z dwupoziomowej autoryzacji dostępu (czyli np. powiązania z usługą numeru telefonu lub skorzystania z dodatkowego tajnego pytania).

Przed zmianą hasła sprawdźcie, czy na danej stornie problem został już rozwiązany. W tym celu możecie skorzystać ze specjalnej strony.

Obecnie prowadzona jest w World of Tanks akcja „Zmień hasło”, w której zachęcamy Was do zadbania o zabezpieczenie swoich kont. Jeśli zmienicie teraz hasło, otrzymacie w nagrodę 300!

Aby wziąć udział w akcji musicie zmienić obecne hasło na nowe, zgodnie z podanymi wymaganiami:

nowe hasło musi zawierać wielkie i małe litery oraz cyfry,

hasło powinni mieć długość co najmniej 8 znaków.

W celu zmiany hasła zalogujcie się do portalu gry, przejdźcie do Gabinetu prywatnego, a następnie wybierzcie opcję „Zmiana hasła”. Złoto otrzymacie jednorazowo po tym, jak operacja zmiany hasła zostanie zakończona.

Źródło: http://worldoftanks.eu/pl/news/46/openssl-global/

Wyświetleń: 1159 | Dodał: Predator_44_ | Tagi: Akcja zmień swoje hasło ! world of | Rating: 5.0/1
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]