Нажмите чтобы заказать!

AWOLF TV


Partner


WSPÓŁPRACUJEMY
WOT Tactics


WOWS Tactics


Reklama


Reklama


Reklama


Kalendarz


Statystyki


Główna » 2017 » Listopad » 29 » Kalendarz adwentowy 2018 – gorące okazje aż do stycznia
5:00 PM
Kalendarz adwentowy 2018 – gorące okazje aż do stycznia

 

Zbliża się grudzień, więc sezon świąteczny lada chwila wskoczy na wysoki bieg. A mało jest tradycji, które wprawiają pancerniaków w świąteczny nastrój tak dobrze, jak Kalendarz adwentowy! Aby ułatwić Wam rozpoczęcie świętowania, w tym roku zaczynamy trochę wcześniej naszą radosną kolekcję ofert specjalnych.

Tym razem Kalendarz adwentowy zaczniemy 1 grudnia, a zakończymy 2 stycznia, racząc Was trzema tygodniami 24-godzinnych ofert w sklepie premium i końcową ofertą ważną od 24 grudnia do 2 stycznia. Jeśli to nie wystarczy, żebyście poczuli się ciepło i przytulnie, będziemy osładzać Wasz grudzień specjalnymi misjami bojowymi Noworoczna gorączka. Jak zawsze, w kalendarzu codziennie będzie się pojawiać nowa, aktualna oferta. Nie przegapcie!

Możecie zawsze obejrzeć kalendarz adwentowy w kliencie gry. Otworzy się automatycznie, jeśli uruchomicie grę w dniach 1–15 grudnia. Możecie go także otworzyć w przeglądarce w grze, klikając baner w zakładce Oferty specjalne. Od 15 grudnia do 2 stycznia będziecie mogli zobaczyć oferty, gdy przesuniecie kursor myszy na kalendarz w Garażu.
Wyświetleń: 600 | Dodał: _patrol | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]